Ubytování v Kempu Ebro - ubytování pro rybáře ve Španělsku
162
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-162,qode-social-login-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-4.4,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Ubytování

Vyberte si své ubytování

Ubytování pro rybáře ve Španělsku u řeky Ebro

Rozložení ubytovacích prostor

Nově vybudovaný kemp v blízkosti řeky Ebro je pro vás připravený. Ubytování je v ubytovacích prostorách pro 4 osoby, kompletně vybavené a to včetně kuchyně. Kemp je přizpůsobený především pro rybáře, kteří s ubytováním u nás v Kempu Ebro získají možnost zapůjčení lodi, vybavení k rybaření, zázemí pro maximální pohodlí (gril, společenská místnost, wifi zdarma,…..) nebo možnost průvodcování. V případě zájmu je možno využít i polopenze, kdy vám bude připravena snídaně s večeří.

 

Ubytování ve Španělsku v těsné blízkosti řeky Ebro je možné rezervovat online a to u jednotlivých ubytovacích prostor, které jsou nazvány číslicemi Jednička, Dvojka, Trojka. Ubytovat se zde může 12 klientů. Ubytovací prostory jsou vám předány uklizeny splečně s povlečenými postelemi.

 

Pokud se rozhodnete rybařit a zvolíte si náš kemp, bude vám k dispozici Karel Súkeník, který je ve Španělsku na řece Ebro řadu let a rád vám předá alespoň základní zkušenosti rybaření a ukáže lovná místa.

 

Těšíme se na vás, Karel Súkeník