Rybaření na řece Ebro ve Španělsku - kemp pro rybáře
522
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-522,qode-social-login-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-4.4,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Rybaření

Rybaření na řece Ebro ve Španělsku

Rozhodnete-li se k rybaření na řece Ebro ve Španělsku a vybereti si náš kemp Ebro Kemp, který provozuje Karel Súkeník, dostanete k dispozici vybavený areál, kde je možné ubytování ve 3 obytných prostorách (jeden ubytovací prostor je pro maximálně 4 osoby), které jsou kompletně vybaveny kuchyňskou linkou (ta je také vybavena k základnímu vaření – příbory, hrnce, utěrka, otvírák na víno, skleničky,…..), společný gril, společenská místnost s projekcí Českých programů, lodě, nově vybudovaný filetovací prostor. Přímo v areálu budete mít zaparkované auto, takže je budete mít stále na očích. Kemp nabízí maximální soukromí a služby. K dispozici vám je Karel Súkeník, který vám  bude po celou délku pobytu k dispozici a starat se o vaši pokud možno bezproblémovou dovolenou.

 

naše lodě, k řízení těchto lodí není potřeba žádné povolení

 

Lodě jsou ukotveny v plném stavu přehrady od kempu ve vzdálenosti 1,1km u sjíždáku. U tohoto místa je parkoviště pro vaše auto a dá se zde lovit i ze břehu a mít auto přímo u lovného místa.

V případě, že není plný stav přehrady, jsou lodě převezeny na místo, odkud je možné lodě využít.

FILETÁRNA:

Pokud si objednáte rybářskou dovolenou u nás, dostanete po uhrazení zálohy email s pokyny co je potřeba dále. Jedná se především o vyřízení rybářské licence a povolenky včetně pokynů k příjezdu. Před příjezdem jsme vám samozřejmě k dispozici ohledně vašich dotazů.