Ceník rybářského kempu ve Španělsku
403
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-403,qode-social-login-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-4.4,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Ceník

Ebro kemp ve Španělsku
Ceník nabízených služeb ve Španělsku

Cenou za ubytování se lišíme od ostatních kempů, že účtujeme ubytování po dnech, nikoli po týdnech, proto si můžete ubytování objednat na kolik dnů se vám hodí.

 

Cena za ubytování 26€/noc/osoba (nevratná záloha na osobu je 35%/osoba/délka pobytu a je odečtena od celkového vyúčtování při ukončení pobytu – např. za 9 nocí je záloha 69,30€).

V ceně je kompletní povlečení včetně peřiny a polštáře, využití příslušenství v kempu (gril, mrazák, WiFi, TV, filetárna, …)

 

Cena za energie 0,14€/kW (každý objekt má své měření energie, za týden pobytu bez klimatiza je spotřeba energie zhruba za 3€)

 

Cena za loď 50€/den bez paliva

 

Polopenze – 18€/den/osoba (snídaně 5€, večeře 10€)

 

Úklid – 20€ – pokud se nechcete zabývat záverečným úklidem (v případě, že uklidíte, se tento poplatek neúčtuje)

 

Průvodcování a cena za průvodcování se sjednává na místě (lze se domluvit předem – doporučujeme).

 

Pro rybaření je potřeba licence pro lov na horní přehradě – provincie Aragon. Tato licence je platná jeden rok a cena je 15€. Dále je potřeba povolenka k lovu, která stojí na týden 30€, případně denní povolenka za 6€. Povolenky si vyřizuje každý sám v prodejně rybářský potřeb ve městě Caspe, které je od kempu 11km. Bližší informace pro získání licence zašleme po  připsání zálohy na náš účet.